Чергова імітація боротьби з корупцією – це  трагедія для держави

Член Національного Корпусу пан Олег Петренко заявив, що антикорупційні заяви нарешті повинні перерости в реальну боротьбу з корупцією. Так політик прокоментував заяву нового міністра оборони про певні пріоритети в боротьбі з корупцією.

Петренко сказав, що його політична сила «Об’єднані націоналісти» веде найбільш активну боротьбу у питанні розкрадання в оборонці під час війни.

Однак Петренко вважає, що гучні заяви уже нової влади, не повинні залишатися на рівні декларацій і гучних звільнень, на кшталт того, що Зеленський поїхав в Західну частину України та постукавши кулачком, звільнив митників з посад, давши зрозуміти що «нова мітла мете по новому». Таким чином старих злодіїв поміняли на більш голодних нових, а система і схеми лишились старими – констатував Олег. Про це свідчить те, що доходи з митниць за останній період не збільшились, а навпаки – знизились.

Тому якщо боротись з корупції таким методом, тобто міняє старих корупціонерів на нових, як то робиться зараз, то на жаль нічого не змінюється.

Комментарии