Поліпшити екологічну ситуацію в Дніпрі може тільки постійний екологічний моніторинг — депутат від об’єднаних націоналістів

«Як лікар я добре розумію, що багато хронічних захворювань — це відповідь організму на стан навколишнього середовища. Тому однією з основних програм буде формування системи постійного державно-громадського екологічного моніторингу,» — зазначив Ігор Майденко, кандидат в народні депутати по одномандатному виборчому округу № 27. 

Одним з найважливіших проектів, який Майденко збираєся займатися як народний депутат, це проект «Чистий горизонт». Його ідея — залучення незалежної (приватної) екологічної інспекції, екологічних активістів для оцінки стану повітря, загазованості, якості води. Передбачає домовленість з місцевими підприємствами з екологічних ініціатив. Підсумок проекту — це конкретні результати. В кінці можна буде сказати: «в результаті дій інспекції повітря очищене на певну кількість відсотків». Загальний принцип місцевої та національної політики повинен бути такий: «чистий горизонт — чисте майбутнє».

У зв’язку з правом на екологічний захист вимагає цілеспрямованих зусиль імперативність участі населення в прийнятті рішень про проектування та будівництво об’єктів підвищеної екологічної небезпеки.

Необхідним є формування громадської ради Дніпра області щодо забезпечення екологічної безпеки. Також буду виступати за прийняття законів, що посилюють відповідальність за порушення екологічних прав громадян. Предметом постійної уваги буде розвиток державної і громадської систем контролю і нагляду, які виявлятимуть і попереджуватимуть порушення екологічних прав громадян.

«Своєю першочерговою задачею я також вважаю реформування громадського транспорту на основі європейських екологічних вимог. Потрібно допускати для перевезення людей тільки екологічний, «зелений» електротранспорт. Можливий вихід я бачу в залученні іноземних партнерів з високими екологічними технологіями та інноваціями. Першим кроком буде створення екологічного транспортного паспорта кожного міського району, кожного житлового масиву. Нам необхідно в короткі терміни забезпечити зниження загальної загазованості конкретних територій», — написав Майденко на своїй сторінці в фейсбук.

Комментарии