Модельні чохли – в чому їх переваги перед універсальними?

Більшість водіїв шукають для своїх авто аксесуари, які б виконували не тільки практичну, але й естетичну функцію. До переліку таких відносяться модельні авточохли.

Чим модельні авточохли кращі, ніж універсальні?

До переваг аксесуарів модельного типу відноситься:

  • бездоганна посадка на сидіння машини – модельні чохли на сидіння шиються з урахуванням найменших конструктивних особливостей, котрі залежать від марки, моделі машини і року її випуску. Завдяки цьому, аксесуари ідеально облягають крісла, не залишаючи складок або провисань;

  • великий вибір кольорів – на ринку можна знайти аксесуари різних кольорів або з поєднаннями одразу декількох відтінків. Це дає змогу зробити вибір на свій смак;

  • кращий дизайн – модельні авточохли виділяються привабливим дизайном у вигляді прострочених ромбів, паралельних блоків чи інших варіантів. Це дозволяє будь-якому водієві підібрати аксесуари, які ідеально впишуться в інтер’єр його машини.

Модельні авточохли – це ідеальний варіант для автолюбителів, котрі надають перевагу красивим аксесуарам. Їх привабливий дизайн дозволяє виділити салон будь-якого автомобіля і зробити його не схожим на інші.

Які матеріали авточохлів найбільш практичні?

Сучасний ринок автомобільних чохлів може здивувати навіть найбільш вимогливих автовласників. Однак не всі матеріали, котрі використовують виробники, однаково прості в догляді. До найбільш практичних відносяться:

  • автотканина – перевага цього матеріалу полягає в можливості прання в пральній машині, вибравши делікатний режим. Якщо плям порівняно небагато, то їх можна видалити, використовуючи для цього побутові миючі засоби;

  • екошкіра – найбільш простий по догляду матеріал. Його щільна гладка поверхня не пропускає вологу, тому будь-яку пляму з авточохлів можна видалити з допомогою звичайних вологих серветок. Важливо, щоб вони не були оброблені спиртом. Інакше на поверхні чохлів з екошкіри можуть з’явитись світлі плями;

  • шкірзамінник – цей штучний матеріал імітує дорогу натуральну шкіру. Він також максимально практичній в догляді і може чиститись з використанням однієї тільки вологої серветки. Але по своїх експлуатаційних властивостях поступається екошкірі. Він тонший і не такий міцний.

На відміну від чохлів з еко-шкіри або автотканини, аксесуари з еко-замші або алькантари вимагають бережливої експлуатації і постійного догляду. Під час їх чистки можна використовувати тільки спеціалізовані засоби.

Інтернет-магазин MARKET.RIA пропонує великий асортименті авточохлів, замовити які можна в будь яке місто України.

Комментарии