Як Юлія Тимошенко запозичила ідею «нового курсу» в одіозного президента Венесуели

Згідно з новим курсом оголошеним Тимошенко, яка, здається, розраховує нарешті стати президентом, Україна має піти по шляху Венесуели. Лідер «Батьківщини» мабуть вважає, що для України немає кращої країни для наслідування ніж Венесуела.
Як Юлія Тимошенко запозичила ідею "нового курсу" в одіозного президента Венесуели

Як ви думаєте Україна схожа на Венесуелу? Ми от вважаємо, що ні. Та вочевидь потенційному недопрезиденту в обличчі «жінки з косою» так не здається…

Про це у своїму відеоблозі «Фінансова грамотність» розповів фінансовий аналітик Сергій Фурса.

«Що ж, дійсно, хіба можна знайти кращий приклад для наслідування в сучасному світі. Чому б не повторити всі ті кроки, які і привели Венесуелу до економічного процвітання», – заявив експерт.

Президент Венесуели Ніколас Мадуро
Президент Венесуели Ніколас Мадуро

За його словами, основними постулатами нового курсу українського популізму тепер є: перше – всюди вороги, а світ несправедливий. У Венесуели це імперіалісти і буржуї, а в Юлії Володимирівни – олігархи, які постійно заважають.

Як у них виходить одночасно і заважати, і фінансувати такі дорогі кампанії, залишається загадкою. Але, врешті-решт, в уряду в Мадуро – президента Венесуели – є ж наркобарони. І в обох – головний ворог світовий уряд. Глобальна олігархія, і це не жарт. Це слова претендента на лідерство в країні в 21 столітті,
– зазначив Сергій Фурса.

Він зазначив, що і Тимошенко і Мадуро, борються відразу зі світовими проблемами, вважаючи устрій світу несправедливим.

«Навіщо говорити про залучення інвестицій, якщо можна відразу заявити про місії країни в світі. Адже перевірити прийшли інвестиції чи ні досить просто, а от до мети врятувати людство можна йти вічно. Це було б схоже на марення божевільного, якби на це не витрачалися такі ресурси», – сказав фінансовий аналітик.

 

Комментарии