Ляшку, що обурився кнопкодавами, нагадали про його власні гріхи

Громадський рух «Чесно» нагадав лідеру фракції Радикальної партії Олегу Ляшку, як той минулого року кнопкодавив у Раді, та ще й визнав провину.

 

Про це йдеться у Twitter-акаунті руху.

21 червня Ляшко з трибуни Верховної Ради заявив, що його фракція зафіксувала факти неперсонального голосування за закон про валюту «в секторі провладної коаліції». Він виступив з вимогою переголосувати закон.

«Я вичищу цей свинарник у парламенті! Під час голосування за закон про валюту ми зафіксували факти кнопкодавства і вимагаємо переголосування», — паралельно написав він у Facebook.

«А свиням-кнопкодавам у мене одна настанова – поприбирайте свої рила з корита і ратиці з кнопок для голосування!», — звернувся він до порушників.

Але рух «Чесно», який відстежує факти неособистого голосування в парламенті, звернув увагу, що сам Ляшко ще той кнопкодав.

«Оцініть рівень популізму і радикального цинізму! Лідер РПЛ Олег Ляшко вчора з трибуни Верховної Ради виступив проти «свиней-кнопкодавів» в парламенті. Ми хочемо нагадати, що саме Олег Ляшко став 100-м кнопкодавом у Верховній Раді VIII скликання», — заявляють активісти.

На доказ вони показали свій матеріал про голосування в Раді 9 листопада 2017 року. Там є фото і відео, на яких Ляшко та члени його фракції голосують за своїх відсутніх колег, а потім головний «радикал» зізнається на камеру, що йому соромно і він більше так не буде.

 

Комментарии