У США оголосили про початок процедури імпічменту президента Трампа

Причина імпічменту — розмова з українським президентом Володимиром Зеленським, яка буцім то була записана шпигуном. Американський розвідник поскаржився на чинного президента США через те, що він тисне на свого колегу — Зеленського щодо розслідування проти Джо Байдена. Така інформація була оприлюднена виданням The Washington Post. Про це повідомляє Національний Корпус на своїй сторінці у Фейсбук.

Однак, як заявив сам Трамп, така інформація є фейковою та пообіцяв, що на своїй сторінці у Фейсбуці оприлюднить запис справжньої розмови.

Володимир Зеленський не коментує розмову, силуючись на те, що вона була конфіденційною. 

На поточний момент імпічмент підтримала Хіларі Клінтон, оскільки вважає цю ситуацію суперечливою. На її думку, таке порушення передбачає імпічмент.

Деякі видання вважають, що це все власний хід самого Трампа задля того, що звернути увагу на скандал з Хантером Байденом. Таким чином команда його опонента буде вимушена самостійно також розкручувати справу сина екс віце-президента. 

У такому випадку у команди Трампа будуть розв’язані руки для розслідування справи проти сина Байдена, яке вони якраз і передадуть українській владі.

Комментарии