Війська Асада й РФ взяли в облогу анклав повстанців на півдні Сирії

Сирійська армія і союзницькі війська оточили утримуваний повстанцями анклав в південному місті Дераа, і готові захопити повний контроль над містом

Про це заявив представник опозиції в місті Абу Шайма, пише Reuters.

За його словами, кілька тисяч осіб оточені після того, як армія без бою вторглася в головну базу на захід від міста до офіційної евакуації повстанців, які виступають проти угоди щодо капітуляції за посередництва Росії.

Сирійські повстанці оголосили про повернення до переговорів з Росією після важких бомбардувань в південно-західній провінції Дераа, які російська і сирійська авіація відновила у ніч на 5 липня, здійснивши понад 600 авіаударів за 15 годин.

Повстанці обіцяли скласти зброю і здати місто в обмін на врегулювання їхнього статусу в мирній угоді, а Росія вимагає фактично принизливої капітуляції.

Президент Сирії Башар Асад і його союзники борються за повернення південного заходу, одного з останніх опорних пунктів повстанців в Сирії разом з регіоном на північному заході, що межує з Туреччиною.

Сполучені Штати раніше пригрозили, що здійснять «тверді і належні заходи» у відповідь на порушення сирійським урядом перемир’я, але повстанці заявили, що США сказали їм не чекати ніякої американської військової підтримки.

Комментарии