«Ми ще нікому нічого не винні»: в РФ прокоментували борг перед Радою Європи

Російська влада не поспішає гасити свій борг перед Радою Європи, незважаючи на наявність політичного рішення з цього приводу.Результат пошуку зображень за запитом "парє"

Про це заявив заступник міністра фінансів Росії Сергій Сторчак. Сторчак повідомив, що попри  на відновлення участі Росії в ПАРЄ в середу, уряд ще не склав графік прострочених платежів РФ в бюджет Ради Європи. За словами заступника міністра, зараз є тільки політичне рішення, а документи не оформлені.

«Ми ще нікому нічого не винні. Ми будемо винні, коли буде підписаний документ — протокол, меморандум — ось тоді виникають зобов’язання. А те, що зараз на політичному рівні обговорили це питання і встановили суму платежів, це ще нічого не означає», — заявив Сторчак.

Коли планується оформити документи, необхідні для виплат, чиновник не повідомив.

Як відомо, Росія повинна була погасити заборгованість до 30 червня, в іншому випадку у Комітету міністрів Ради Європи виникає право почати нову списку санкцій процедуру проти боржника (1 липня тривалість прострочення платежів з боку РФ перевищить 2 роки). Однак Сергій Сторчак підкреслив, що про погашення заборгованості до 30 червня «і не йдеться».

Як повідомлялося, минулого тижня Парламентська асамблея Ради Європи погодилася повернути росіян без жодних санкцій.

У відповідь на це В РФ назвали рішення ПАРЄ першим кроком до визнання Криму російським.

Комментарии