Національний Корпус ініціює об’єднання патріотичних партій 

21 липня 2019 року в Україні будуть проведені вибори до Верховної Ради. Це новий крок до повного перезавантаження майбутньої влади. Саме результат дострокових парламентських виборів визначить курс держави на наступні 5 років.

Лідер НацКорпусу вважає, що, НА ПРЕВЕЛИКИЙ ЖАЛЬ, є великі шанси, що нинішня влада, а саме новообраний президент готовий до капітуляції перед Росією та здачі національних інтересів. Білецький наголошує: Зеленський, як і «старожили» парламенту не стануть відстоювати національні інтереси України.

Водночас, Національний Корпус ініціює об’єднання патріотів, націоналістів та ветеранів в єдиний фронт.

«Поки ми всі воювали, волонтерили та займалися громадським активізмом, владу почали захоплювати ті, чий інтерес – висмоктувати залишки ресурсів з держави. Разом з Росією вони вкладали великі гроші, щоб виключити всіх нас як фактор української політики і щоб дискредитувати всередині країни та за кордоном. Жоден зі старих брендів не дає більше 2,5% на цих виборах, тому об’єднуватися повинні не бренди, а люди, за чиїми плечима – реальні справи, які не потребуть окремої реклами» — зазначив він.

Білецький переконаний, що разом націоналісти та справжні патріоти спроможні побудувати нову Україну – державу національної єдності і соціальної справедливості, здатну вирватися зі списку країн «третього світу» і постати в ряду передових націй планети.

Комментарии