7 порад для батьків по догляду за новонародженою дитиною

Якщо ваша родина вперше готується стати батьками, то багато речей ви робитимете вперше у житті: вперше намагаєтеся відрегулювати режим дня малечі, купаєте, годуєте та купуєте якісний дитячий одяг.

Сьогодні ми поговоримо про те, що необхідно знати всім батькам, які прагнуть, щоб її малюк зростав здоровим та щасливим.

Догляд за новонародженою дитиною

Як доглядати за новонародженою дитиною

  • Поряд з матусею

Перші дні та місяці після народження немовляті обов’язково потрібно відчувати, що мама знаходиться поруч. Завдяки такому контакту дитина відчуватиме запах матері та тепло її тіла. Це дасть малечі відчуття захищеності, налаштує на спокій та позбавить від зайвих тривог.

  • Налагоджуємо режим дня

Якщо ви прагнете, щоб малюк якнайшвидше став спокійним та ріс здоровим, варто докласти зусилля, щоб налагодити його режим дня.

А ще такий режим дозволить вам вчасно реалізовувати всі свої справи.

  • Годування на вимогу малечі

Зараз дитячі лікарі рекомендують дитину тоді, коли вона сама про це попросить. Звісно ж, при цьому ви самі регулюєте кількість їжі, адже головне правило — не перегодовувати немовля.

Якщо дитинка буде їсти більше, ніж це їй насправді потрібно, то може стати більш примхливою або відмовиться засипати у свій звичний час.

  • Йдемо на прогулянку

Прогулянки на свіжому повітрі неймовірно корисні для здоров’я та позитивно впливають на зміцнення імунітету немовляти. Вони дають заряд бадьорості, гарного настрою та покращують самопочуття. Намагайтеся гуляти в один і той самий час.

  • Зараз доглядає тато

Ми розповідаємо про поради для батьків, а не тільки для матусі. Тож звертаємо вашу увагу: розподіліть свої обов’язки та активно залучайте батька у догляд за маленьким сонечком.

  • Час для відпочинку

Здорова та щаслива мама зможе приділити дитині набагато більше часу, ніж втомлена та роздратована. Тому не забувайте про себе та активно використовуйте ті пристрої, які зроблять ваше життя трохи простішим.

Це може бути радіоняня або цікаві іграшки, які на якийсь час зацікавлять вашого малюка та подарують вам час для себе.

  • Одягайте дитину в сучасний дитячий одяг

Оптимальний варіант — це вироби з трикотажу. Цей якісний натуральний матеріал який добре підходить для ніжної дитячої шкіри: не викликає подразнень або висипань, так що ви можете бути повністю впевнені в здоров’ї вашого сонечка.

Придбати гарний дитячий одяг з цієї тканини можна в інтернет-магазині ТМ Вікторія Стиль. Це популярний виробник різноманітних речей для малюків, який працює з екологічними тканинами та кращими лекалами, завдяки чому всі вироби відмінно сідають по фігурі.

В асортименті Вікторія Стиль нас вас чекає багато стильних та якісних речей, які сподобається вам та вашому малюку.

Комментарии