Нарешті! До України повернулися 35 бранців Кремля

Сьогодні в Україну повернулися 35 полонених, яких Москва незаконно утримувала у своїх тюрмах. 

До групи людей яких звільнили, ввійшли 24 моряки, які були незаконно захоплені московськими посіпаками наприкінці 2018 року, та ще 11 осіб політв’язнів. Необхідно сказати що всі ці славні хлопці пройшли нелегкі моральні та фізичні випробування в застінках московських катівень.

Єдине що засмучує, так це то, що для того щоби наші хлопці повернулись додому ми змушені відпустити на волю в «матушку Рассею» 35 московських нелюдів, які прийшли на землю України з нечистими намірами. При цьому, серед відправлених до РФ бандитів були шпигуни, військові злочинці та диверсанти та зрадники.

Також необхідно зазначити, що «новоспечене» керівництво України проявило в цьому випадку не тільки слабкість, але і явну безхребетність, тому що були прийняті всі вимого ворога, попри невигідну для України ситуацію. В наслідок таких дій, на волю вийшли причетні до загибелі десятків, а може і сотень українців недолюдки. Також на волю ввійшов причетний до знищення борту МН-17 Володимир Цемах, якого влада Нідерландів просила не видавати в Росію.

При цьому необхідно констатувати, що вороги повернули в Україну винятково заручників, яких вони як сомалійські пірати захопили для того щоби потім торгуватись і визволяти своїх головорізів. При цьому окупанти не відпустили додому ні одного полоненого бійця, які воювали проти російського окупанта захищаючи землі України від дикого нашестя озвірілих представників «руського миру».

Таким чином проведене звільнення на умовах ворога, дуже промовисто говорить про те що влада поступово, але впевнено «зливає» позиції ворогу не питаючись у народу, який їх привів до влади з вірою у перемогу.

Національний Корпус щиро привітав хлопців й побажав якнайшвидшої реабілітації та повернення до активного життя на Батьківщині.

Комментарии