Представники ПП «Національний Корпус та ГО «Національні Дружини» посприяли боротьбі з браконьєрами

Представники таких правих організацій в Україні, як ПП «Національний Корпус», а також  ГО «Національні Дружини»  прийняли певну участь в боротьбі з нашестям браконьєрів в національному заповіднику, який зветься «Тузлівські лимани».

Все сталося в процесі патрулювання місць, які можуть стати ймовірними територіями злочину. В процесі обходу території представники такої організації, як «Національній корпус», виявили цілу організовану групу браконьєрів, які не дивлячись на заборону, займалися незаконним виловом риби. Також захисники фауни й флори в процесі проведення планових рейдів викрили ще одну групу, але вже не рибалок, а мисливців, які незаконно полювали на таку здобич, як дикі качки.

Після того як браконьєри в обох випадках були затримані, на них був складений  протокол про кримінальну відповідальність за незаконне заняття, і у зловмисників була конфіскована зброя і знаряддя лову риби.

Як розказали працівники заповідника, браконьєри тут часті гості, які настільки знахабніли, що нічого не бояться, а самим працівникам часто погрожують.

Важливо знати

Даний заповідник являться національним і має статус об’єкта, що охороняться державою.  Попри те, через бездіяльність органів правопорядку та корупційні схеми браконьєри почувають себе на території охоронної зони дуже вільно і не бояться наслідків свої дій. А тим часом браконьєрство у всіх його проявах призводить до руйнування чудесних і заповідних місць в Україні.    

Комментарии