Убиті майданчики, «наливайки» і сміттєві пляжі: Майдено знає як вирішити проблеми ж/м Перемога

Зустріч з Ігорем Майденко — кандидатом в народні депутати України по 27 округу відбулась на ж/м Перемога.

Ігор Майденко до цього не був в політиці. Він планує починати свій шлях з чесності, тому на зустрічі кандидат не соромився відповідати на всі, навіть самі особисті питання.

Йому 32 роки, він упевнений, що влада повинна мінятися на молодь, яка росла і розвивалась в суверенній і самостійної України. Зараз він завідувач приймального відділення обласної дитячої клінічної лікарні на Космічній.

Також Ігор Майденко є членом і одним із засновників волонтерської організації «Медичний корпус». З побратимами він проводить безкоштовні тренінги з надання першої допомоги і забезпечує медичний супровід масових заходів. Крім іншого кандидат щорічно відправляється «у відпустку» в зону військових дій, щоб надавати там допомогу тим, хто не зміг виїхати з «сірої зони». Саме тому, головною його метою є — рівень медицини і її доступність кожному.

Жителі одного з районів Дніпра поділилися з ним насущними проблемами:

  • практично всі дитячі майданчики на масиві небезпечні і потребують ремонту;
  • біля житлових будинків знаходиться незліченна кількість «наливайок»;
  • пляжі на косі занадто засмічені і мають потребу в чищенні.

Кандидат прийняв побажання громадян і планує розробити стратегію по ліквідації цих проблем. Зверталися до нього і з особистими проханнями — у кого-то бабуся хворіє, хтось не знає, де зробити щеплення. Кандидат вирішити взятися і за ці нюанси.

По завершенні вечора команда Ігоря Майденко почала ремонтувати дитячий майданчик. Її доведуть до ладу в найближчі дні.

«Я ніколи не був депутатом. Тому хочу піти і змінити, в першу чергу Ваше життя, змінити на краще, щоб на вулицях було безпечно, щоб всі отримували гідну зарплату, медичну допомогу, і не було глобальних соціальних проблем. Тому я прийшов зі своєю командою в надії на те, що ви мене підтримаєте» — розповів кандидат в депутати ВР від партії НК.

Комментарии