Робота водієм у Трусковці

Купив автівку і хочеш, як то кажуть, щоб «машина приносила тобі прибуток»? В такому разі робота водієм саме для тебе. Команда таксі “838” радо прийме тебе у свій колектив. Спрацьованість команди і вчасне інформування забезпечать продуктивність роботи і правильній настрій на цілий.

На роботу у службі “838” можуть влаштуватися як люди з власним авто, так тільки при наявності водійських прав. Одна з переваг роботи шофером – це покращення досвіду водіння. Проте потрібно пам’ятати, що за життя пасажирів в першу чергу відповідає водій, тому аматорам і «новачкам» краще не ризикуючи здоров’ям інших, а спершу навчитися як слід «відчувати» дорогу.

Найприємніше, що для того, щоб війти в жвавий режим роботи водієм “838”  не потрібно сплачувати абонентську плату або будь-які вступні внески.

Ще один плюс роботи в даному таксі – це зручний графік роботи. Так, наприклад, люди, які люблять поспати можуть розвозити клієнтів у післяобідній та нічний час. В компанії відсутня система штрафів, тому якщо не хочеш сьогодні працювати? – відпочивай. За обізнаність міста, за швидкість реагування і за бажання працювати, водії служби “838” отримують гідну зарплатню у вигляді високого відсотка від кожного замовлення.

Якщо ти комунікабельна людина, яка не може всидіти на місці та полюбляє спілкування, тоді заповнюй анкету та надсилай заявку адміністратору на сайті http://taxi838.com.ua/.

Комментарии