Машина з Польщі. Купити, пригнати авто з Польщі

Польща – це одна з європейських країн, з якою наша держава має найтісніші економічні та торгівельні зв’язки. Це впливає і на те, що більшість українських водіїв намагається купити машину в Польщі пояснюються такі дії тим, що ціни й на авторинках, і у продавців невисокі, а значить, є можливість зекономити гроші ще на щось суттєве. Також важливе і те, що транспорт із цієї країни славиться своїм хорошим станом – продавці у більшості своїй чесні та відповідальні.

Як купити машину у Польщі

Отже, найперший і найвідповідальніший крок – це обрати машину. Автомобіль з Польщі повинен бути в нормальному стані – не бути відремонтованим після страшної ДТП, його кузов має бути рівним і без слідів зварювання (це може свідчити про те, що модель була зібрана буквально по частинах з інших авто), а колір – однорідним. Ціна на машину з Польщі не може бути надто низькою – аби пересвідчитися у тому, що перед вами не злодій, порівняйте, скільки коштують аналогічні моделі на інших авторинках чи в інших продавців.

Коли ви визначилися з тим, який транспорт має стати вашим, можна починати процедуру замовлення. Ми допоможемо вам пригнати машину з Польщі – наші послуги коштують недорого, проте співробітники компанії роблять все якісно і швидко.

Дізнатися ціни на пригону авто

Якщо ви плануєте їздити на польських номерах, то можливі наступні види оформлення:

  • Ви будете водієм по довіреності.
  • Транспорт реєструється на польську фірму (юридична особа).
  • Як співвласник авто або як власник.

При такому підході вам необхідно буде кожен рік перетинати кордон, щоб продовжувати пакет документів. Щоб уникнути цього, потрібно пройти процедуру розмитнення – це коштує дорожче, займає більше часу, проте так ви станете єдиним власником авто. Ми пригонимо б/у машину з Польщі для їзди по Україні для вас і допоможемо оформити всі необхідні папери.

Документі для їзди на авто з іноземною реєстрацією

Після того, як автомобіль з Польщі був куплений, ви отримуєте цілу низку документів. Серед них:

  • Техпаспорт на ваш транспорт. Пригнати машину з Польщі без нього ніяк не вийде – це буде порушенням закону. Крім того, ці дані будуть необхідні також і при розмитнені.
  • Карта Поїзду.
  • Страховий поліс на машину.
  • Може оформлюватися генеральна довіреність. Проте цей момент залежить від ситуації і за відсутності необхідності може і не видаватися.
  • Договір купівлі-продажу. Має бути нотаріально завіреним та укладатися згідно чинному законодавству, інакше на митному контролі покупка може визнатися недійсною.

Законодавство про нерозмитнені авто

На деяких територіях цей список може ще доповнюватись. Купити машину в Польщі можна зовсім просто – серед такого широкого вибору кожен водій знайде щось для себе. Ціна на машину з Польщі стане приємним бонусом – майже ніяка інша країна не пропонує купити якісне і надійне авто за такі гроші. Ми пригонимо б/у машину з Польщі для їзди по Україні, а також допоможемо оформити всі необхідні документи. За свої послуги ми не беремо багато коштів з клієнтів, так як віддаємо перевагу чесності та прозорості у ділових стосунках.

 

 

Комментарии