Живодери мають відповідати! У Дніпрі активісти Нацкорпусу вчинили правосуддя

8 вересня в Дніпрі п’яний чоловік жорстоко поводився з собакою на очах у своїх дітей. Люди, що стали очевидцями діяння проти тварини звернулися до поліції. Попри чинний закон «Про жорстоке поводження с тваринами», живодера не стали навіть затримувати. Він пояснив свою поведінку дуже просто — це його власна собака, вона йому набридла, тому й він так з нею поводився на очах дітей. 

Проте наступного дня активісти НК разом з активістами та захисниками тварин звернулися до поліції та змусили їх працювати за законом. Так, скарга була задовільнена. Щодо живодера було відкрита справа про злочин за статтею 299 ККУ. Відомості вже внесені до ЄРДР, поліціянти наказані за бездіяльність.

Сподіваємося, що закон та його представники вже від сьогодні перестануть ігнорувати жорстоке поводження з тваринами, знущання з них. А ті, хто роблять такі вчинки, будуть відповідати по всій суворістю покарання.

А як будете поводитися ви, якщо побачите знущання над братами нашими меншими? Чи допустите ви ігнорування та бездіяльність?

Комментарии