Суд пом’якшив запобіжний захід для керівника НК Черкащини Дмитра Кухарчука

 

Сьогодні, 6 травня, в Придніпровському районному суді Черкас розглядалася справа з обрання запобіжного заходу для представників Національного Корпусу, ветеранів російсько-української війни Дмитра Кухарчука та Антона Братка. Вже майже 2 місяці вони перебувають під домашнім арештом за те, що хотіли поставити питання «президенту» про розкрадання в оборонній сфері. Патріотів затримали після акції протесту «Свинарчуків Порошенка – за ґрати!» в Черкасах 9 березня.

Прокурор наполягав продовжити цілодобовий домашній арешт для Дмитра Кухарчука ще на 1 місяць. Сторона захисту посилалася на той факт, що з боку Дмитра протягом усього терміну не було зафіксовано порушень, і підозрюваний дотримувався попередніх зобов’язань суду.

Зокрема народний депутат Олег Петренко ручався за добросовісність Дмитра та клопотав про пом’якшення для нього запобіжного заходу. «Не можу слухати ці нісенітниці», – так у суді відреагував на виступ прокурора депутат обласної ради, який водночас заявив, що готовий взяти в’язня режиму Порошенка Кухарчука на поруки.

Ухвала суду – змінити цілодобовий домашній арешт на нічний до 11 червня. Голова Черкаського осередку Національного Корпусу подякував усім небайдужим за активну позицію та закликав до подальшої боротьби по справі Свинарчуків. Антону Братку суд продовжив домашній арешт у нічний час до 11 червня.

Комментарии