Останнім часом рівень напруги у суспільстві не спадає, і ось чому..

Причин для цього достатньо.

Надгучними подіями поділився НацКорпус разом з Військовим братерством. Ась якими вони були: 

  1. Застрелився працівник установи у Холодногірській виправній колонії;
  2. На Львові поліцейський отримав 2 ножові поранення під час спроби затримання 2-х втікачів з виправної колонії;
  3. У Чернігові була викрита група постачальників наркотиків до СІЗО. Викрили і поліцейського, який торгував в в’язнями. Його випустили під заставу.
  4. В московському СІЗО подія — в’язень-трансгендер одружився.
  5. Проходить підготовка передачок для політичних в’язнів, яких начебто будуть обмінювати. Одного активіста, який якраз і готував такі передачки, можуть посадити на більш ніж на 4 роки. Проте на економічному форумі Путін заявив, что в найближчий час буде обмін військовополоненими.
  6. В московському суді був винесений вирок Костянтину Котову — 4 роки колонії загального режиму. Нагадуємо, він — ініціатор безстрокової акції за звільнення Сенцова.
  7. Олена Зайцева — винуватиця резонансного ДТП в місті Харків відбуває покарання у виправному центрі на Дніпропетровщині.
  8. Володимир Цемах — свідок у справі збиття малазійського “Боїнга” МН17 був звільнений апеляційним судом Києва.

І наостанок: заступник міністра юстиції Денис Чернишов, який займався пенітенціарним напрямом, подав у відставку за власним бажанням від 4 вересня. З 11 вересня усі питання, якими займався Чернишов, перейдуть у відання його наступника.

Тим часом новий міністр юстиції Денис Малюська анонсував радикальні реформи у пенітенціарній системі. Втім, він одразу обмовився, що новий уряд “пробує прорахувати наслідки та й взагалі можливість наших реформ”, при цьому попередивши, що ці зміни займуть роки — щонайменше три.

Комментарии