Які наміри щодо Харкова має Кернес? Абсурдні петиції діючого представника влади

Нещодавно  Кернес розмістив на своїх ресурсах дві петиції: одну про перейменування проспекту Григоренка на Жукова, а другу – про знесення намету на площі Свободи. 

«Стосовно Жукова, то тут декілька моментів. По-перше, це порушення законодавства. По-друге, маршал Жуков для українців – це зовсім не «маршал перемоги». Для українців це маршал смерті та маршал вбивства. Тому навіть, якщо сесія міської ради підтримає міського голову, то реакція громади Харкова та Нацкорпусу, зокрема, повірте, не змусить довго чекати на себе», — заявив Максим Жорін.

Представник НацКорпусу вважає, що подібні заяви Кернеса робляться для того, щоб консолідувати електорат, який має підтримати чинного мера Харкова на майбутніх виборах. 

Другою мотивацією Кернеса Жорін вважає — штучно створити в Харкові неіснуючий конфлікт між проукраїнським і, умовно, ватним населенням. Подібних конфліктів у місті не спостерігається, але, як вважають у НК, подібні вчинки та заяви влади саме підігрівають цей конфлікт. 

«Щодо другої петиції про знесення намету на площі Свободи, то цей намет є символом революції-2014 та війни на Сході. Якщо ми згадаємо про участь міського голови в подіях під час революції, то він не має жодного морального права на знесення цього об’єкта», — сказав він.

Позиція партії Національного Корпусу у цьому питанні дуже чітка. Вони переконені, що цього не може статися. Та дуже сподіваються, що новий президент не буде робити тих самих помилок, що й Порошенко та не домовлятиметься з такими людьми, як Кернес або мер Одеси Труханов.

Комментарии