Депутат 217 округу Києва представив свою команду

Нещодавно в Києві відбулась перша публічна зустріч з кандидатом в народні депутати України по мажоритарному округу №217. На зустрічі Андрій Білецький наголосив, що Жоріна  вважає «гідною заміною», і висловив упевненість в тому, що колишній боєць «Азова» буде відстоювати національні та державні інтереси України в новому парламенті з такою ж самовіддачею і завзяттям, як робив це на фронті.

Сьогодні Максим Жорін представив свою команду. 

 

До команди увійшли:

Владислав Соболевський «Борисфен» – побратим та друг взяв на себе відповідальну місію керувати моїм виборчим штабом.

Владислав корінний киянин, здобув спеціальність вчителя географії та психолога. Завжди займає активну громадянську позицію, був учасником Революції Гідності. На війну поїхав в травні 2014 року, а з червня продовжив службу в складі батальйону «Азов», де пройшов шлях від рядового бійця до начальника штабу полку.

В кінці 2017 року звільнився з лав Національної гвардії України та разом зі мною долучився до розбудови патріотичних сил в Харкові. Саме Владислав є одним з ініціаторів створення таких проектів, як «Перший націоналістичний хаб» для молоді, «Зв’язок поколінь», «Братерська цитадель». Разом зі мною брав участь в усіх гучних акціях патріотів на Сході України.

«Після мого рішення балотуватися на позачергових виборах у Верховну Раду Владислав очолив виборчий штаб. Його мотивація у моїй майбутній перемозі – це захист рідного Києва від хаотичної забудови та повернення йому гордого звання столиці, в якій найбільше парків у світі.» — написав Жорін на своїй сторінці у фейсбук.

Комментарии