Білецький представив киянам політичного наступника: хто такий Максим Жорін?

24.06 в Оболонському районі Києва відбулась перша публічна зустріч. Народний депутат Андрій Білецький звітував за роботу на окрузі місцевим мешканцям, поділився результатами роботи його громадської приймальні та представив свого політичного наступника — Максима Жоріна, який буде балотуватися в народні депутати України по мажоритарному округу №217.

Що відомо про нового представника НК?

Тридцятирічний Максим Жорін — ветеран російсько-української війни. Під час проведення Широківської наступальної операції, в лютому 2015 року, командував добровільним полком «Азов». Також відомо, що Максим Жорін командував операцією 9 травня 2017 року. Тоді бійці «Азова» завдали удар по, так званому, параду перемоги проросійських бойовиків.

За інформацією з відкритих джерел, останні кілька років Максим Жорін веде активну політичну діяльність. У 2017 році він очолив харківське обласне підрозділ партії «Національний Корпус». В той самий час, за словами товаришів по службі, Жорін продовжує підтримувати українську армію в якості волонтера.

 

При цьому на зустрічі з жителями Оболоні Андрій Білецький заявив, що вважає Максима Жорина «гідною заміною», і висловив упевненість в тому, що колишній боєць «Азова» буде відстоювати національні та державні інтереси України в новому парламенті з такою ж самовіддачею і завзяттям, як робив це на фронті.

Комментарии