У Дніпрі відкрили дитячій національно-патріотичний табір 

Перша зміна в самому крутому таборі області відкрилася, буде ще дві! Поспішайте забронювати місце.

Організацією займається «Юнацький корпус» — проект, який вже протягом декількох років впроваджує та успішно реалізує по всій Україні нову систему національно-патріотичного виховання, що спирається на досвід фахових педагогів та спеціалістів із роботи з дітьми, а також ветеранів війни на Сході, волонтерів і громадських діячів.

«Днепрянин» — табір для дітей, яким не потрібен комп’ютер і телефон. Тут хлопців та дівчат від 9 до 18 років чекає програма наметового таборування, що передбачає тренування власної фізичної сили та витримки, інтелектуальних знань і вмінь. В тому числі тренінги з надання першої допомоги та поводження в екстремальних умовах, лекції та практичні заняття.

«Вранці хлопці роблять зарядку, снідають і зустрічають гостей. В гості до них приїжджають поліцейські, рятувальники, медики, спортсмени. Вони розповідають про премудрості професії, діляться цікавими історіями, показують службові автомобілі та спецзасоби. Дітей навчають стрільбі, показують, як надавати допомогу, демонструють прийоми в боксі та інших видах спорту. Тут ніхто нікого не змушує — хлопцям самим цікаво відчути себе дорослими, навчитися, показати, що вони можуть. Увечері ми співаємо українські пісні біля багаття, спілкуємося і влаштовуємо квести», — розповіла директор табору Юлія Євсеєнко.

Про місце розташування та умови проживання дітей у таборі читайте на https://dp.informator.ua.

Розклад змін:

  • II зміна: 14 липня – 25 липня
  • III зміна: 27 липня – 7 серпня

Комментарии