Нацкорпус висловив думку щодо партії ЄС

В історії діє залізне правило: будь-яка уявна ієрархія заперечує свою недійсність і проголошує себе природною і необхідною. Так сталося і з колишнім президентом.

Олігарх почав нахабно красти свої руки до державної скарбниці, зокрема бюджету армії. Як спрут який керує своїми щупальцям, Порошенко керував абсолютною більшістю корупційних схем своїх владних друзів.

Після того, як Нацкорпус неодноразово робив заяви щодо відкриття схем «шоколадного короля», він різко став патріотом і оголосив про свою і своїх двадцяти процентних прихильників, природну елітарність. Але ж низка дійсно історичних рішень, які українці запам’ятають на все життя, ніяк не зможуть перекреслити несправжність націоналізму у Порошенко.

Крадіжки на армії під час війни, які влаштував Порошенко, взагалі ніяк не в’яжуться з любов’ю до своєї землі, а курс на Европу його партії «ЄС» в такому вигляді якою є Європа зараз, взагалі просто обман патріотів України.

Хитрун та корупціонер, якій вчасно «перевзувся» у патріота ніколи не стане прапором Українства. Україна для справжніх націоналістів, а крадій, як відомо, має сидіти у в’язниці.

Комментарии