5 років тому ми перемогли, але головна перемога ще попереду — Білецький

Андрій Білецький, лідер партії «Національний Корпус» та засновник полку Азов висловився на честь звільнення Маріуполя цитатою, що змушує замислитись: «Про неможливість будь-чого завжди говорять ті, хто або не здатний на вчинок, або не хоче нічого робити.»

П’ять років тому невелика кількість молодих, не досвідчених, недостатньо озброєних азовців повернула свободу Маріуполю, попри думку, що звільнити це місто, в якому поширювались сепаратистський рух, неможливо. В цих молодиків не всі вірили, говорили, що їх мало, що ворог підступний, що у них не буде підтримки місцевого населення.

Проте «Азов» в Маріуполі довів, що вмотивованість патріотів-пасіонаріїв по захисту своєї землі сильніша за відмовки, зневіру та небажання захищатися слабких духом. Впевненість і бажання захистити Україну і своє місто перемогли. Маріуполь був відвойований. Сотні родин радіють і можуть святкувати це свято у вільному місті.

Лідер Нацкорпуса, народний депутат України вірить, що дата звільнення Маріуполя відійде на другий план, та незабаром Україна буде святкувати дату звільнення українського Донбасу.

Слава Маріуполю! Слава Україні та слава Героям, що боронили і боронять рідну землю!

Комментарии