Янукович повертається? Або чого прагне Московія?

Останні декілька днів в українському медіапросторі активно обговорюють питання можливого зняття обвинувачень та повернення в Україну Януковича. Враховуючи ставлення нової влади до тих, кого переслідували у постмайданівський період, шанси на реабілітацію Януковича досить високі.

На реалістичність сценарію вказує одне з останні скандальних рішення нашого суду. Мова про зрадника Єфремова, якого відпустили під домашній арешт. 

В той самий час, в органах державного управління на ключові посади призначаються представники із команди президента-зрадника, що суперечить чинному Закону України “Про очищення влади”.

Вся ця історія з можливим зняттям як з Януковича, так і з його прибічників звинувачень у державній зраді, а також надання їм права на безперешкодне повернення в Україну, має лише одну мету – масштабна дестабілізація ситуації в державі. 

В Нацкорпусі вважають, що Кремль має свої розрахунки стосовно Януковича. А саме є намір використати його як каталізатор напруженості. Адже в умовах поглиблення кризи в українському суспільстві виникнення громадянського конфлікту в державі є майже стовідсотковим.

Зауважте, все це відбуваються в рамках підготовки до зустрічі в Норманському форматі. Для Путіна загострення внутрішньополітичної ситуації в Україні означатиме лише одне: про загрозу існування України як держави для всього європейського регіону. Враховуючи те, що вже змучена Україною світова спільнота, залюбки  погодиться на умови Кремля і, як зазвичай, дасть мовчазну згоду на чергову повну окупацію РФ нашої держави. 

З цього приводу було б доцільним почути думку представників нової української влади та особисто Президента України пана Зеленського, який, до речі, обіцяв провести прес-конференцію за результатами перших ста днів роботи на посаді глави держави, але так і не зробив цього. 

Зі свого боку, Національний Корпус запевняє, що не залишиться осторонь цього процесу, його представники продовжуватимуть боронити Україну як від внутрішніх, так і зовнішніх ворогів. Януковичу і його прибічникам, а також іншим путінським посіпакам не місце в Україні. Якщо останнім все ж таки вдасться повернутися, тоді українське суспільство зможе взяти на себе зобов’язання з гарантування їхньої безпеки та соціального забезпечення винятково у місцях позбавлення волі.

Комментарии