Америці нема ніякого діла до війни на Україні

Щоби розібратись в сучасному світі, передусім потрібно дивитись не на заяви політиків, а на реальні їх дії в такому напрямку як сфера військової допомоги, наприклад як допомагає Америка нашій державі.

Таку думку в прямому ефірі в ток-шоу з назвою «Право на владу» висловив голова Національного корпусу пан Білецький. Все дуже просто сказав він, потрібно просто проаналізувати що стоїть в пріоритеті безпеки для США. Подивимось скільки коштів отримав Афганістан на свою безпеку. Так от, за останні роки ця країна отримала не менше як 40 мільярдів доларів. Що стосується України, то в наступному році при позитивному рішенні влади США, ми можемо отримати лише 250 мільйонів.

Що стосується середніх показників, то кожен рік ми отримуємо від американського союзника приблизно 300 мільйонів, воюючи з найбільшою військовою машиною в Європі. При цьому в Афганістані війна ведеться всього з десятком тисяч погано озброєних людей в сандалях – констатував лідер Нацкорпусу.

З цього виходить що безпека нашої держави для Америки нічого не значить, тим більше що ті кошти – це залишок в американському оборонному бюджеті й вони на ті гроші будуть поставляти в Україну зброю і своїх інструкторів.

Комментарии