НК підтримав місцевих в Одесі з протестом щодо будівництва багатоповерхівки замість дитсадка

Активісти Національного Корпусу підтримують боротьбу з забудовниками. Так, 18 вересня активістами була перекрита вулиця Академіка Глушка по причині того, що планується забудова на місці занедбаного дитячого садка. Так, поряд з плануємою будовою знаходиться школа №55. Однак попри те, що місцеві не підтримують таких змін, всі інстанції дозволи побудувати дім у 16 поверхів, а поряд з ним прибрати парковку задля того, щоб техніка могла безперешкодно в’їжджати до території. Тепер не має не тільки дитячого садочка, а й парковки й тротуарів.

Забудовником виступає Вадим Альперін. Це його ще називають королем одеської контрабанди. Незважаючи на всі його дії, він досі на волі, що також викликає незадоволення місцевих.

Сам мер — Труханов — ще нещодавно обіцяв, що обов’язково розбереться із цією ситуацією, але ще раз довів, що його словам не можна вірити. Саме тому представники НК долучилися до цієї акції, бо в котрий раз ніхто не думає про інтереси людей. Бетонних споруд і так багато, а будувати їх ціною дитячих садків — поза нормою.

Комментарии