Андрій Білецький: Замість парадів у стилі Росії влада має зайнятись зміцненням армії

Перший командир «Азову», народний депутат та кандидат від об’єднаних націоналістів ВО «Свобода» Андрій Білецький вважає раціональним рішення президента Зеленського про скасування військового параду до Дня Незалежності. Про це він сказав в ефірі програми «Важlive» на телеканалі «НАШ».

«Рішення абсолютно раціональне. Я п’ять років виступав проти військових парадів. Війська до параду готуються від 2 до 3 місяців. Тобто четверту частину року військовослужбовець займається не бойовою підготовкою, а «шагістикою». Це нормально для Китайської Народної Республіки, де чисельність армії 1 млн 800 тисяч осіб, але ненормально для України», – сказав він.

Кандидат від об’єднаних націоналістів також нагадав події кінця 2016 року, коли для проведення церемонії нагородження за участі Порошенка військових тримали на морозі, а потім залишили зустрічати Новий рік на маріупольському аеродромі.

За словами Білецького, влада має в першу чергу подбати про якісну бойову підготовку та екіпірування для своїх солдатів, а не влаштовувати показушні паради на зразок тих, які проводять у Кремлі.

«Ми проводимо парад в стилі Росії. Подивіться на американський парад. Якщо б парад виглядав як коробка від десантників, коробка від морпіхів і так далі, це було б прекрасно, але ми проганяємо величезну кількість техніки, якої, ви чудово знаєте, не вистачає на фронті. Це смішно. Закінчимо війну – проведемо парад», — підсумував він.

Комментарии