Вийшов 9 номер журналу «Національна оборона»

Сьогодні стало відомо, що Нацкорпус та полк «Азов» випустили дев’ятий примірник військового видання «Національна оборона».

У липневому випуску ви знайдете історію про бойовий шлях одного з командирів «Азову» з позивним Раз-Два. Сьогодні у його підпорядкуванні одна з рот полку та понад десяток небезпечних позицій на передовій Світлодарської дуги.

Також у номері ви знайдете й інший ексклюзивний матеріал з «нуля», присвячений унікальній українській волонтерській ініціативі «ASAP Rescue», яка вже шостий рік на війні рятує життя як військових, так і цивільного населення.

Героєм нової рубрики «Підготовка» став досвідчений кінолог, інструктор кінологічного союзу України за шістьма категоріями Степан Єрьоменко. Він розповів  про особливості підготовки собак до служби.

Окрім цього, журналісти НК відправилися до Києва, щоб на власні очі побачити виробництво M-Tac та почути всі секрети популярного бренда з вуст одного з співзасновників — Олександра Карасева.

Рубрика «Культурний фронт» цього разу теж особлива: у неї увійшли три кінокартини, які вийдуть на екрани цієї осені:

  • «Чорний ворон»;
  • «Заборонений»;
  • «Атлантида».

Окрім цього, рубрика «Індивідуальний захист» у дев’ятому випуску розкриє секрети нових розробок серед бронежилетів, попередньо розповівши тезисно історію появи та розвитку обладунків.

Команда, що творить «Національну оборону», запрошує кожного українця стати читачем нашого журналу! Зробити це дуже легко – варто лише написати коротке повідомлення на одній зі сторінок видання у соцмережах та замовити примірники. Нашими читачами у Facebook вже стали понад 16,000 осіб – долучайся і ти! Для редакції, яка вже другий рік працює у зоні бойових дій, завжди важливими є ваші щирі відгуки та пропозиції. Дякуємо всім, хто лишається з нами!

Комментарии