Переваги дубових меблів від «Lori»

Меблі з дуба відрізняються винятковою елегантністю, тому стілець, ліжко чи шафа з міцного масиву матимуть чудовий вигляд у будь-якому інтер’єрі. Якщо ви вирішили поставити у своєму домі, ресторані чи офісі натуральний виріб, зверніть увагу на продукцію компанії «Lori». Виробник пропонує покупцям лише дерев’яні меблі з якісної деревини.

Правильно оброблена та висушена дубова деревина має багато переваг.

  • Антисептичні властивості. У ресторанах і кафе, де стоять дубові столи та стільці, відчувається «дубовий» аромат. Дуб має властивість всотувати вологу і випаровувати її. Виготовлені з масиву вироби (навіть оброблені лаком), є джерелом антисептиків – речовин, що вбивають хвороботворні бактерії.
  • Дивовижний візерунок. У дуба дуже вузькі річні кільця, тому деревина цієї породи має напрочуд приємний і виразний візерунок.
  • Екологічно чистий масив. На відміну від ДСП, ДВП та інших подібних матеріалів, деревина не містить синтетичних речовин, що можуть нашкодити здоров’ю людини.
  • Витримує інтенсивний механічний та фізичний вплив. На поверхні дерев’яного виробу точно не з’являться сколи, тріщини чи потертості, адже дуб – це дуже міцний матеріал. З часом він стає твердішим і міцнішим, ніж раніше!
  • Велика вага. Меблі з дубової деревини витримують значні навантаження. Наприклад, стільниця з натурального матеріалу точно не зламається, якщо ви станете на неї, а дубова полиця у шафі не зіпсується незалежно від ваги предметів, які на неї кладуть (звісно, в межах розумного).
  • Довговічність. Більшість музейних дубових виробів, що колись стояли у замках та маєтках вельмож, і досі мають чудовий вигляд!

Чому вам треба обрати дубові меблі від «Lori»

Фірма пропонує клієнтам лише стільці, столи, шафи та ліжка із якісної сировини. Компанія закуповує на державному аукціоні матеріал, що відповідає екологічним та радіологічним нормам.

Якість меблів з дуба залежить не лише від властивостей сировини, але й від якості її обробки. Компанія «Lori» – це підприємство повного циклу. Майстри ретельно відбирають деревину і відбраковують зразки, які не можуть бути використані для виготовлення меблів через наявність серйозних дефектів. Потім вони висушують матеріал в автоматизованих камерах. Процес контролює спеціальна техніка, тому він припиняється лише на етапі 6-8% вологості без внутрішнього напруження. Потім деревину обробляють за допомогою спеціальних установок і шліфують. Після цього майстри виготовляють окремі деталі меблів. Готові вироби обробляють спеціальними речовинами – лляною олією, восковим розчином чи лаком для деревини.

Замовте меблі у компанії «Lori», і вам не доведеться хвилюватися через їхню якість. В продажу є варіанти із щитів з ламельним покриттям, а також моделі рустік, поверхня яких має природні дефекти – тріщинки, сучки тощо. Майстри компанії зберуть меблі з окремих деталей прямо у вас вдома.

Комментарии