З чого потрібно почати вибір банку для кредиту

Готівкова позика – фінансова можливість для розв’язання багатьох проблем. Одні люди оформлюють кредити для задоволення термінових потреб, інші – для втілення у життя заповітної мрії. Звичайно, можна звернутися по допомогу до родичів та друзів. Однак цей варіант не завжди актуальний: або велику суму отримати не вдається, або просто не хочеться посвячувати інших людей у свої проблеми.

Ось чому банківська позика є оптимальним варіантом. У фінансовій установі можна і потрібну суму отримати, і запобігти багатьом запитанням. З чого ж почати вибір банку для кредиту? Відповідаючи на це питання, сьогодні ми розглянемо перші та найважливіші кроки до вибору гідної фінустанови.

Обираємо кредитора

В Україні працюють десятки фінансових установ, що надають позики фізичним особам. Аби обрати серед них гідний банк, вам необхідно перевірити кілька моментів:

  • Достатні суми кредитів. Якщо ви бажаєте отримати 100 000 гривень, а позичальник надає лише 50 000 гривень, його одразу можна видалити зі списку потенційних партнерів. Обирайте фінустанову, яка пропонує позики, достатні для задоволення ваших потреб. Яскравим прикладом є Банк Кредит Дніпро, що надає кредити до 500 000 гривень.
  • Відсоткові ставки. Цей параметр визначає суму переплати за отримані гроші. Чим вище відсоткова ставка, тим більше позичальнику доведеться платити кредитору. Звичайно, такі витрати хочеться зводити до мінімуму. Саме тому слід обирати банк з мінімальною або середньоринковою ставкою. При цьому необхідно оцінювати не номінальний, а реальний показник.
  • Строки кредитування. Позики оформлюються на різний час. Як правило, чим більше сума, тим довший строк для її повернення. Наприклад, у згаданому Банку Кредит Дніпро позики видаються на період від 12 до 60 місяців, тобто на 1-5 років. Це дозволяє обрати оптимальний строк з урахуванням суми заборгованості та розміру щомісячного доходу.

Вказані вище моменти – це вже практичні кроки до вибору фінансової установи. До їх здійснення рекомендується першочергово оцінити репутацію кредитора. Задля цього слід проаналізувати відгуки про усі банки регіону та звернути увагу на рейтинг-листи незалежних економічних видань.

Обов’язково оцініть пропозиції Банку Кредит Дніпро – однієї з найкращих фінустанов України. БКД надає позики у сумі від 3 000 до 500 000 гривень, за середньоринковими відсотковими ставками, на строк до 5 років та при мінімальних вимогах до документів. Рішення за вашою заявкою приймається протягом 1-3 робочих днів.

Комментарии