Туристична страховка вартує вашого спокою. Приклад з життя

Ми з чоловіком одружилися близько року тому. Наше весілля було скромне, ми вирішили відмітити своє свято не стандартною урочистістю, а спільною поїздкою в Італію. Ми обоє любимо туристичні поїздки в інші країни — нам подобається дізнаватися нове, знайомитися зі звичаями інших країн.

Довго планували захід, намагалися передбачити усі деталі та нюанси. Тож вирішили оформити послугу туристичне страхування, яка покривала одразу кілька витрат. Спочатку сумнівалися, думали, що даремно і нам не згодиться. Але чоловік все-таки умовив, і ми оформили послугу. Відмічу, швидкість оформлення, професіоналізм фахівців. І, як виявилося, це виявилося дуже до речі.

Початок поїздки пройшов добре, так, як і було заплановано. Неприємний сюрприз чекав нас пізніше. Коли прилетіли в аеропорт і пішли отримувати багаж, виявилось, що на митниці щось переплутали і наші речі відлетіли не туди, куди слід. Розбиралися достатньо довго, обоє перенервували, і перше враження від поїздки було зіпсоване.
Добре, що чоловік зразу згадав про страховку, яку ми оформили в компанії Вусо ще до вильоту. Наявність страховки надавала упевненості. Хоча і трохи турбувалися, що нічого не отримаємо. Раніше в подібних ситуаціях не опинялися, як себе везти не знали.

Зв’язалися з представником компанії, в якій була оформлена страховка. Там нам все детально розповіли, пояснили що і як робити. Ситуація була виправлена і подальша подорож тривала. Згодом ми згадували цей інцидент, як забавну пригоду. Якраз є, що згадати. Спасибі, що оформили страховку. Наступного разу, коли готуватимемося до наступної спільної поїздки, також обов’язково враховуватимемо кожен момент. Хоча мені здається, що все повністю передбачити просто неможливо. Ну тут, кому як повезе.
Ніхто з наших знайомих і друзів жодного разу так не потрапляв — ніяких неприємних інцидентів ні в одній країні не відбувалося. Ну я думаю, що все-таки втрата багажу — досить поширена проблема, з якою може зіткнутися кожен, без виключення. Тим паче сама послуга нам обійшлась у 200 гривень.

Раджу для співпраці вибирати надійних і відповідальних виконавців. Інакше Ви не лише залишитеся без речей в незнайомій країні, але і втратите гроші, які заплатили за надання послуги. Не рекомендую гнатися за занадто низькими цінами. Саме тут може бути каверза. Безкоштовно нічого не робиться, і якщо Ви бачите, що вартість послуг неприродно низька, будьте гранично обережні.

Комментарии