Оголошено 11 підозр щодо участі у договірних матчах

Віце-президент ФФУ, очільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький розповів про хід розслідувань кримінальних справ щодо договірних матчів в Україні

Холодницький: Оголошено  11 підозр щодо участі у договірних матчах«Ми провели понад 100 слідчо-розшукових дій, більше 70 обшуків, що відбувались у дві хвилі. Друга була буквально тиждень тому.

Зараз ми бачимо не зовсім приємну для українського футболу картину, проте цьому треба було не тільки раз і назавжди запобігти, зупинити, а й показати. Оголошено вже 11 підозр, серед них 5 футболістам, 4 менеджерам футбольних клубів і 2 тренерам, якщо не помиляюся.

Сподіваюсь, у вересні ми побачимо перші справи у судах. Це не ті кримінальні провадження, які повинні лежати роками у слідчих. Кажу як юрист, 2-3 місяці досить з такою доказовою базою, яку ми побачили, для того, щоб передати справи до суду. Винні мають понести покарання.

Прізвища ми зможемо озвучити, коли буде складено обвинувальний акт. Чим швидше справа дійде до суду, тим швидше почуємо перші прізвища», – розповів Холодницький в ефірі телеканалу Футбол.

Комментарии