Як врятувати рятувальника? Проблеми, які приховує влада

21 вересня у Києві відбулися міжнародні змагання “Найсильніший пожежний-рятувальник”. Активісти НК палко вболівали за українських хлопців. Адже добре знають, що робота рятувальника дуже й дуже складна. Кожного дня вони наражають себе на небезпеку.

Слід зазначити такий факт, що проблема Державної служби надзвичайних справ України зовсім не фігурує у ЗМІ. Ця тема спеціально замовчується, бо ситуація дуже плачевна. У людей складається враження, що в цій галузі зовсім немає проблем, проте це не так.

Є декілька груп в соцмережах, які якраз висвітлюють усе перешкоди, які мають долати працівники задля виконання своїх обов’язків.

Всім відома приказка, що риба гниє з голови. І вона повністю відповідає ситуації. Міністр ДСНС Чечоткін замішаний в корупційних схемах. 

Він пов’язаний з Ляшком, якій майже одразу після призначення міністра виграє тендер на пожежні машини. Замовлення робиться в Овер’янова, який уже у 2016 році стає заступником Чечоткіна. Найбільш обурливо те, що машини знаходяться у жахливому стані, не відповідають ніяким нормам.

Загальна ціна замовлення складала 92 млн, а фактично було витрачено на 10 млн гривень менше. З цього можна зробити висновок, що корупція — це основна складова нашої системи.

Окрім цього є ціла низка інших проблем:

  • структура повністю підпорядкована старим працівникам, які зацікавлені виключно в своїй вигоді;
  • реформи, які проводяться, взагалі не задовільняють вимог самих працівників цієї системи;
  • керівництво перешкоджає зверненню працівників до президента;
  • екіпірування та устаткування браковані, що наражає рятувальників на безпеку.

Саме тому гасло — “Як врятувати рятувальників” дуже актуально на поточний момент. Лише докорінна реформа може змінити справжній стан ДСНС.

Комментарии