Скільки коштує ваш голос?

Якщо він у «сітці», ваш голос коштує від 600 до 1000 гривен. Для людини, яка купує ваш голос, він обходиться трохи дорожче: близько 2000 гривень, бо треба оплати усю вертикаль «сітки», аж до старшого дільниці. Для ваших нащадків, котрі замість вашого обдуманого вибору, отримають 5 програних для держави років, ваш голос буде безцінним. Про це написав Владислав Соболевський, представник команди Максима Жоріна, кандидата від об’єднаних націоналістів виборчого округу №217.

Якщо ви не йдете голосувати, ваш голос – це голос за усіх, хто бажає пропхати свого кандидата та використати для цього підкуп, й інші брудні технології. Водночас, ви не використовуєте шанс обрати владу, яка наступні 5 років займатиметься проблемами держави. Для обраних ваш голос коштує десятки мільйонів доларів, бо це їх можливість не відповідати перед вами за власні вчинки.

Найкраще оцінити вартість вашого голосу в роках. Приблизно 5 років: 5 років без вашого представництва у владі та разом з тим 5 років відповідальності у разі, якщо підете та зробите свій вибір.

Голосування добігає кінця. Ті, хто спромігся, проголосував. Прикро, що зберігається тенденція, що голосують лише літні люди. В цій країні через 10, через 20 років жити саме молоді, сучасній молоді та їх дітям.

Комментарии