Нацкорпус просить не збагачувати економіку агресора

Чи знаєте ви, що не зважаючи на війну з Росією, проросійські бізнесмени безперешкодно продовжують висмоктувати кошти наших громадян? Підтвердження тому діяльність «Альфа банку».

Свого часу «Альфа банк» швидко «перевзувся», припинивши роботу на окупованих територіях в повній відповідності до законодавства України: як в Криму, так і на Донбасі. Стосовно свого власника зауважили, що він є громадянином Ізраїлю, який народилися у Львові, і проживає в Лондоні. Як стверджують у Нацкорпусі Михайло Фрідман — один з найбагатших людей Росії.

Цей чоловік іронічно охарактеризований у джерелах, як «російський бізнесмен українського походження». Варто підкреслити ще те, що ця сумнівна особистість перебуває у дружніх стосунках з паном Садовим та спонсорує Вакарчука.

Ще виразнішим прикладом є функціонування «Сбєрбанку», найбільшого банку РФ в Україні. Саме його активи складають чверть банківської системи країни ворога. Якщо попередник постачає гроші у кишеню якомусь дядечку, то цей же переводить їх напряму в Москву. Тож варто бути обачними при виборі кредитно-фінансової установи для своїх потреб.

Комментарии