Речник НК: Націоналісти перезавантажуть діючу владу

Українці покладають великі надії на оновлену Верховну Раду. Саме зараз політика України перебуває на зламі світоглядних пріоритетів виборця. Тому від майбутньої парламентської кампанії слід очікувати певні сюрпризи. Таку думку висловив речник Національного Корпусу, кандидат філософських наук Едуард Юрченко, в  інтерв’ю виданню Politeka. 

 

«На парламентських виборах будуть певні сюрпризи, тому що масове розчарування людей, яке вилилося в голосування за Зеленського, нікуди не ділося, відповідно, люди будуть шукати нові обличчя, можливо, якісь нові альтернативи: світоглядні, ідеологічні і так далі. Зараз величезні можливості «вистрибнути» несподівано якоюсь новою силою», — сказав він.

Речник НК вважає, що саме націоналісти – найбільш рішуча сила, яка здатна робити вчинки. Він певен, що ПП Національний Корпус може знайти особливу прихильність у виборців, адже люди вимагають не просто обіцянок, а докорінних змін старого політичного класу.

«Згадати хоча б той скандал зі Свинарчуками. Під час нього у Національного Корпусу відбувся певний інформаційний прорив. Якщо подивитися, яка кількість людей в другому турі була проти Порошенка, то значна частина з них явно співчувала цій акції. Тому у Нацкорпусу є шанс і на цих виборах», — зазначив він.

Комментарии