Чи варто допомогати непритомній людині на вулиці? Які наслідки можуть буди?

До людей у стані сп’яніння можна відноситись по різному — вони можуть бути образливими, агресивними, смішними і так далі. Але вони завжди будуть людьми в групі ризику, особливо у спекотну погоду. Дуже часто не можна одразу визначити, чи людина «перебрала» алкоголю, чи в неї стався інсульт. А полишений на спеці постраждалий ризикує ніколи не дійти до дому. 

Ось приклад. Історію розповів медик від НацКорпусу (Медичного Корпусу).

Медик побачив, як людина впала на вулиці прямо на проїжджу частину. Всі машини почали об’їжджати його, але ніхто не зупинився, щоб викликати швидку, бо людина мала ознаки алкогольного сп’яніння. Крім того, під час падіння він отримав травми голови і не міг самостійно підвестись.

Хлопець з НК відтягнув постраждалого з дороги, перевірив на ознаки інсульту, викликав швидку допомогу та поліцію, та разом з ними направили постраждалого до лікарні.

Так завдяки пильності та небайдужості молодика чоловіку надали медичну допомогу та відправили додому. Чи зробить сп’янілий чоловік висновки не відомо, але це не привід, нам, справжнім українцям, байдуже ставитися до оточуючих. Не проходьте повз людей, які лежать на вулиці. Вони можуть мати проблеми зі здоров’ям. Бо навіть алкоголізм — це хвороба, і на хворого чекають вдома. Викличе швидку, перевірте свідомість, і цим самим ви можете врятувати чиєсь життя.

Комментарии