Вишинському оголосили підозру через незаконне поводження зі зброєю

Прокуратура Автономної Республіки Крим повідомила керівнику «РИА Новости Украина» Кирилу Вишинському про підозру у незаконному поводженні зі зброєюВишинському оголосили підозру через незаконне поводження зі зброєю

Зазначається, що 6 червня 2018 року під час проведених обшуків в орендованому індивідуальному банківському сейфі Вишинського було виявлено та вилучено пістолет і набої до нього.

За результатами судово-балістичної експертизи, вказаний пістолет є вогнепальною зброєю — самозарядним нарізним пістолетом моделі FN Browning M1906.

Як повідомлялося, співробітники СБУ спільно з прокуратурою АР Крим викрили діяльність мережі медіаструктур, підконтрольних Російській Федерації, і здійснили слідчі дії в офісі «РИА Новости Украина» в Києві, а його керівник Кирило Вишинський був затриманий 15 травня. Того ж дня йому було оголошено про підозру в державній зраді. 17 травня Херсонський міський суд заарештував його на 2 місяці.

Під час обшуку правоохоронці виявили в банківській скриньці Вишинського понад двісті тисяч доларів США, предмет, схожий на пістолет Browning M1906, та прямий трудовий договір між Вишинським і МІА «Россия Сегодня» на керівництво представництвом на території України.

Вишинського розглядають як можливого претендента на обмін на журналіста Укрінформу Романа Сущенка, якого в РФ засудили до 12 років ув’язнення в колонії суворого режиму за нібито шпигунство.

Комментарии