Найкращий сюрприз для коханого. Змусь його фантазувати!

Коли стосунки тільки починаються життя молодої та головне закоханої пари доволі активне. Молодики надають перевагу спільному відпочинку, це може бути вечеря в ресторані, переглядання фільму або гучна вечірка. Але з часом, а особливо коли пара починає жити разом, прогулянок стає дедалі менше, крім того додаються побутові конфлікти. Романтичні відносини відходять на другий план, починається нова фаза будування пари. Для того, щоб почуття любові нікуди не зникало, необхідно хоч би іноді робити приємні сюрпризи один для одного.

Зробити сюрприз ще зовсім не означає витратити велику купу грошей. Найчастіше найприємніший сюрприз – це той, який підготовлений с любов’ю, з турботою, а головне був від серця. Погодьтеся для будь-якої дівчини було б приємно хоча би іноді приймати за подарунок саме вчинок чоловіка по відношенню до неї. Ми ж, дівчата, можемо також робити несподівані сюрпризи для наших любих чоловіків.

Отже, найдієвішим стане смачна вечеря с «продовженням».

Якщо ви не вмієте або у вас нема часу на приготування вечері завжди можна скористатись послугою бескошковна доставка суші або замовити пікантну вечерю з французького ресторану. Обов’язково треба приділити увагу й обідньому столу. Для створення романтичної атмосфери найкраще підійдуть свічки, це можуть бути й ароматичні свічки з легким запахом пахощів. Загалом, в приміщенні повинна бути напівтемрява, це інтригує та захоплює, а головне пробуджує інтерес. Пристрасть для чоловіка має велике значення, коли вона йде — в родині з’являється третій зайвий.

Отже подбавши про смачну вечерю та саму обстановку серйозно віднесіться до свого зовнішнього вигляду. Що стосується одягу, то можна й подумати про відверті наряди, ті що заставлять фантазувати чоловіка і обов’язково нафарбуйте губи. Для свого чоловіка, а якщо ви з ним, то він ваш (навіть якщо і не надовго) треба залишатися різною — непокірною, сексуальною, турботливою і розумною жінкою.

 

Комментарии