У Львові відбувся марш «Стоп Реванш». ВІДЕО

Акція проти наступу антиукраїнських сил зібрала сотні націоналістів, героїв війни та звичайних небайдужих. 

Марш розпочався із вступної промови ініціатора заходу Юрія Михальчишина — кандидата від об’єднаних націоналістів за 115 виборчим округом. Він акцентував увагу на викликах перед українськими націоналістами.

https://www.facebook.com/NClviv5/videos/2352523921451416/

Учасники маршу пройшлися від Санта Барбари 109 до центру «Довженко». Настільки масштабна акція вперше відбулася у Сихівському районі Львова.

З державними та червоно-чорними стягами сотні українців різного віку висловили протест проти промосковського реваншу. Попри несприятливу похмуру погоду, вони продемонстрували готовність до боротьби з 5 колоною.

Учасники акції скандували «Медведчук не пройде!», «русскій мір не пройде!», «реваншу не буде!».

Марш завершився поблизу центру «Довженко» грандіозним концертом Ореста Лютого. Український виконавець підтримав Юрія Михальчишина та побажав йому перемоги. На сцені прозвучали найвідоміші композиції відомого гурту. Концерт Ореста Лютого зібрав більше тисячі львів’ян та гостей міста.

«Ми нікому не дозволимо віддати нашу країну на поталу Москві. Націоналісти будуть максимально рішуче придушувати промосковських реваншистів. Прийдешній парламент стане важливим полем бою за майбутнє України. Саме тому дуже важливо, щоб у Верховній Раді були націоналісти.Тож, закликаємо усіх 21 липня зробити правильний вибір», — написали націоналісти на своїй сторінці в фейсбук.

Комментарии