Декомунізація не працює: Вулицам Києва повернули імена катів української нації

26 червня стало відомо, що проспекти, які після декомунізації було перейменовано на честь видатних українських діячів, знову отримають колишні назви. 

Так, проспекту Степана Бандери планують повернути назву Московський, бо він веде до Московського мосту, який нині називається Північний міст. Вже не дуже й логічно. Згодні?

Повернути колишню назву планують і проспекту Романа Шухевича.

Нагадаємо, рішення про перейменувати проспект Ватутіна на честь українського державного та військового діяча Романа Шухевича було ухвалено на пленарному засіданні Київської міської ради 1 червня 2017 року.

Суддя Олеся Чудак ухвалила таке рішення, задовольнивши таким чином позов проросійської активістки Олени Бережної, та повернувши проспектам старі назви Московський та Ватутіна!

З цього приводу представники Нацкорпусу та Нацдружин розпочали акцію протесту.

«Закон про декомунізацію не має зворотної сили, і повернення імен катів української нації свідчить про проросійський ватний реванш», – зауважив кандидат від об’єднаних націоналістів ВО «Свобода» Сергій Тамарін.

Націоналіст наголосив, якщо повернення проспекту Жукова у Харкові не отримало справжньої відповіді, то влада її отримає у Києві.

«Якщо це не припиниться, оберти будуть тільки наростати. Ми здатні юридично реагувати, збирати громаду та привертати якомога більше уваги до цієї проблеми. Без реакції такі ситуації не залишаться», – запевнив Тамарін.

Комментарии