Чого слід чекати від Кремля?

Впродовж останнього місяця Москва активізувала антиукраїнські дії. Так, на початку квітня, коли більшість українців зосередились на фінальному етапі виборчих перегонів, кум Путіна, Медведчук, зробив гучну заяву. Очільник кремлівської п’ятої колони з гордістю повідомив, мовляв, терористи згідні на його «план» формального визнання окупованих територій частиною України. Натомість, наша держава мала ухвалити антиконституційну норму про «особливий статус» ОРДЛО й надати вбивцям українців амністію.

Тим часом відбувається загострення ситуації на передовій. Ворог систематично обстрілює українські позиції. Внаслідок дій терористів та окупантів у квітні загинуло 14 захисників України.

За 3 дні до другого туру виборів Кремль заявляє про заборону експорту нафти й нафтопродуктів до України. Таке рішення завдає серйозного удару по енергетичній безпеці нашої держави. Адже, попри очевидні загрози, керівництво України не вжило належних заходів для досягнення реальної паливної незалежності.

24 квітня Путін заявляє про початок надання російських паспортів мешканцям окупованих територій Донбасу. Це перший крок до відкритого встановлення контролю над ОРДЛО й водночас чергова демонстрація зневаги до українського суверенітету. Невдовзі кремлівський диктатор навіть заявив про перспективу «спільного громадянства» для РФ та України.

Все це свідчить про те, що Москва активізувала тиск на нашу державу для проштовхування капітуляції України. Водночас дії Кремля спрямовані також на ще дужчу деморалізацію українського суспільства. П’ята колона дедалі більше активізується, виступаючи з відверто антиукраїнською пропагандою.

В НацКорпусі заявили, що вони не допустять жодних кремлівських сценаріїв. Що будь-які спроби піти на капітуляцію перед ворогом зустрінуть рішучу протидію.

Комментарии