Ковані елементи — це завжди вишукано, доступно, довговічне

Ковані елементи — це завжди ефектно, вигідно, довговічне

Ковані вироби з оригінальним орнаментом здатні кардинально змінити атмосферу приміщення. Це справжня розкіш, створена руками досвідчених майстрів і з застосуванням старовинних секретів поряд з сучасними технологіями. Вишукані ковані елементи — це продукція, яка ідеально вписується в житлове і комерційне простір, а також стає його прикрасою.

Які матеріал використовують при куванні?

Для виробництва мереживних кованих елементів прийнято використовувати різні типи матеріалів. Найчастіше це латунь, мідь, залізо, сталь. Деякі елементи можуть бути виконані зі срібла і золото, проте вартість такої продукції підвищується багаторазово, зате ефект від використання заповнює такі витрати. Саме такі метали при постійному впливі на них підвищеною температурою здатні змінити свою форму і стає ковкими.

Особливість зазначених матеріалів ще й в тому, що навіть при тривалій обробки, так само як і після неї, вони не будуть покриватися тріщинами, які не розриваються, не змінюють структуру. Вони довгі роки будуть зберігати придбану форму, служити в якості ефектного декору або функціонального предмета інтер’єру.

Методи обробки

Для виробництва вишуканих елементів використовуються різні технології обробки металу. Це може бути метод гарячої або холодної ковки.

Гаряча кування

Один з найбільш популярних методів, який використовувався ще в стародавні часи для якісної обробки металу. старовинна технологія, як і знаряддя праці, використовуються досі, а отримувати з металу методів кування майстри навчилися елементи для внутрішнього оздоблення простору, а також вироби для екстер’єру.

Гаряча кування має на увазі сильне нагрівання металевої заготовки до тих пір, поки вона не стає м’якою, еластичною, пластичної. Важливо, що б майстри дотримувався температурний режим, що дозволяє виключити псування матеріалу, зміна його зовнішнього вигляду і структури. Після необхідного прогріву вироби коваль починає надавати заготівлі потрібну форму і вид, для чого може використовуватися пароповітряний або пневматичний молоток. Після обробки та надання остаточного вигляду метал охолоджують у воді.

Холодна обробка

Ще один процес, який може використовуватися в процесі виготовлення кованих елементів. Застосовується досить рідко, передбачає обробку металу без його попереднього нагрівання, використовується прес. Для з’єднання деяких елементів може застосовуватися зварювання.

Комментарии