Протест під ГПУ, який спровокувала формула Штайнмаєра…

В прямому ефірі 24 телеканалу повідомили, що під ГПУ прийшла колона протестувальників з плакатами — «Ні капітуляції». Всі учасники акції вважають, що підписання тексту документа, який ще називають формула Штайнмайєра, – це ніщо інше як зрадницькі поступки українців перед російським загарбником.З російських мас-медіа стало відомо, що делегація від України на зустрічі Тристоронньої групи в Мінську підписала документ, який називається формула Штайнмайєра. Зі сторони нашої держави підпис поставили експрезидент України пан Кучма. Повний текст формули на ранок наступного дня був опублікований паном Безсмертним, який являється колишнім представником нашої держави в політичній підгрупі ТГК з врегулювання війни на сході нашої країни.

Необхідно зазначити, що на акції протесту зібралось близько двісті осіб, серед котрих представники «Нацдружин» та «Нацкорпусу». Також в акції приймають участь всі активні громадяни, яким небайдужа доля нашої держави.

В процесі акції палили фаєри та пригадали факт того, що підписання Януковичем договору про продовження базування флоту РФ в Криму після 2017 року привело до страшних наслідків для України.

Водночас лідер Національного Корпусу пан Білецький дав свою оцінку підписання цього нікчемного документа. Він прямо заявив, що прийняття формули — це «здача України на умовах Путіна». Також лідер правих сил підкреслив, що це означає пряме порушення Конституції та відкриття шляху, який приведе до федералізації держави на окремі проросійські анклави.

Також Білецький спрогнозував, що наступник кроком стане амністія для убивць наших воїнів та визнання Україною наявності так званої «народної міліції» на території деяких районів в Луганській та Донецькій областях. Це будуть збройні формування, які будуть складатися з росіян чи їх поплічників, які будуть встановлювати свої порядки на цих теренах. Після цього на плечі всіх українців ляже тягар відбудови цих регіонів, а РФ залишиться не покараною і не дасть жодних коштів на відбудову того, що сама нищила на протязі послідніх шести років. При тому всі політичні важелі та влада в цих регіонах залишаться в руках сепаратистів. Одним словом, як казав колись Черчіль: «Спочатку ви отримаєте ганьбу, а згодом і війну…»

Таким чином ми зрадимо тих шістнадцять тисяч українських воїнів, які віддали найдорожче, що в них може бути – життя за волю і незалежність нашої Батьківщини – підсумував пан Андрій Білецький.

Комментарии