Привітання випускників прифронтових шкіл від НацКорпусу

Свято останнього дзвоника відзначають по всіх школах країни. Під Гімн України попрощалися зі школою й учні прифронтових населених пунктів. Школярів, які вже шостий рік поспіль здобувають знання під обстрілами ворога, привітали і військовослужбовці окремого загону спеціального призначення «Азов».

На останній дзвінок азовці завітали до єдиної школи в Новолуганському, що біля самої лінії фронту в Донецькій області. Гвардійці традиційно прийшли не с пустими руками – вони презентували адміністрації школи та учням корисні подарунки. Одинадцятеро учнів школи від командування загону спецпризначення отримали фітнес-браслети, найуспішніші учениці – планшети «Lenovo», а троє єдиних цьогорічних випускників – навушники «Sony».

Також бійці побажали учням та викладачам завжди зберігали лише найкращі спогади з навчального процесу, а щоб ці спогади можна було фільмувати адміністрації подарували фотоапарат та принтер для друку світлин.

«Турбота про цивільне населення – справа, про яку бійці «Азову» пам’ятають постійно, несучи службу на передовій. Обіцяємо зробити все можливе, аби жахіття війни, які супроводжують їхнє дитинство, завершилися якнайшвидше, а випускники Донецька та Луганська наступних років зустріли свій останній дзвоник під синьо-жовтим стягом», — зазначив завтсупник командира загону Калина. Як зазначають самі азовці, подарунки до свята – це найменше, що сьогодні вони можуть зробити для дітлахів, які зростають у себе вдома під звуки розривів російських снарядів.

Комментарии