Відведення військ з передової приведе до розширення лінії фронту – Андрій Білецький

Відвід ВСУ в глиб держави з уже добре укріплених позицій стане значною втратою для військ та значно розширить лінію протистояння. Таку думку, висказав в інтерв’ю «Politeka» провідник Національного Корпусу і перший командир полку «Азов» Андрій Білецький.

Треба розуміти що вся оборонна система ВСУ на сході, це більше чим 450 кілометрів фронту. Куди входять окопи та бліндажі, які будували самі бійці на протязі багатьох років. А це як мінімум від сотень тисяч до мільйонів кубів землі. Якщо відійти від тих позицій, то це стане непоправною втратою для ВСУ, та держави в цілому і збільшить лінію протистояння на багато десятків кілометрів. Якщо простіше, то з 450 кілометрів, площа може збільшитися до 700, а то і більше – сказав політик.

В результаті ми допустимо до того, що санаційний кордон проти нечисті зі сходу зникне, і вся проросійська пошесть охопить весь схід держави, а потім пошириться і на всю Україну. Тому конфлікт дуже скоро зміститься в такі міста, як Дніпро, Харків, а також Одесу і Запоріжжя. В результаті число жертв збільшиться в геометричній прогресії.

Будьте впевнені що РФ, якщо не зараз, то трохи пізніше розпочне нову експансію проти України, тому що її мета – вся наша держава – сказав лідер НК.

Комментарии