Скандал навколо Барабашово: Нападник відхрестився від Нацкорпусу

Сьогодні, 13 травня у Київському районному суді Харкова обирають запобіжний захід для 26-річного Сергія Козлюка, якого підозрюють у нападі на харківського телеоператора Вадима Макарюка.

«Ми бачимо, хто і як штовхає Макарюка … Встановлено двох нападників, які вчиняли активні дії відносно журналіста», — сказав заступник начальника ГУНП в Харківській області Сергій Чиж. Він також уточнив, що нападники були в «цивільному».

За словами ж підозрюваного Козлюка, він 7 червня приїхав на ринок «Барабашово» з цікавості, а про події дізнався в соціальних мережах. На суді Козлюк та його адвокат сказали, що він не має жодного стосунку ні до громадських організацій, ні до політичних партій, ні до Нацкорпусу. В ЗМІ повідомляють, що на старих фото з мережі, де Сергій присутній на акціях партії.

У свою чергу, представники Нацкорпусу підтвердили, що були присутні 7 червня на території ринку, але жодних протиправних дій активісти не здійснювали. Нацкорпус приїхав на ринок винятково для захисту підприємців, з якими підписаний меморандум. В той вечір підприємців вкотре прийшла тероризувати воєнізована охорона народного депутата Олександра Фельдмана та адміністрації ТЦ «Барабашово».

Фельдман, у якого почалася активна фаза передвиборчої компанії, всіма силами утримує електорат, лякаючи виборців «злими радикалами, котрі займаються рейдерством». Фельдман намагається використати цю ситуацію для очорнення політичних опонентів та щодня штампує грандіозні фейки.

В Національному Корпусі вважають, що правоохоронні органи повинні звернути увагу на дії, фейки і наклепи Фельдмана та його людей. А також почати розслідування злочинів проти підприємців та активістів Нацкорпусу.

В нацполіції повідомляють, что на активістів НК відкрито ряд кримінальних справ. Одну

Один громадянин звернувся до Московського відділу поліції із заявою про заподіяння тілесних ушкоджень, яких він зазнав увечері 7 червня на території ринку «Барабашово» під час конфлікту, що стався між молодиками з Нацкорпусу, підприємцями ринку та його охороною. Згодом переговори переросли в конфлікт. У ньому, зокрема, постраждав тележурналіст Вадим Макарюк. Його доправили до Харківської міської лікарні швидкої невідкладної допомоги імені Мещанінова.

Також зі скаргою на провокації з боку Нацкорпусу звернувся депутат і бізнесмен Олександр Фельдман. Скарга направлена до Президента України. Бізнесмен стверджує, що представники НК свого часу вимагали у нього 1 мільйон доларів США. По типу Нацкорпус — така собі «криша», яка буде гарантувати «захист і спокій». Фельдман пояснує, що силові провокації, залякування та рейдерство, димові шашки та вибухові пакети почалися після того, як він відмовився від послуг «криши».

Комментарии