Автонавантажувачі: види, переваги та особливості вибору

Провести штабелювання, переміщення з місця на місце, навантаження чи розвантаження товарів на території підприємства, складу, виробничого цеху або великого торгового закладу, використовуючи тільки людський ресурс, неможливо. Кращим помічником в організації подібного процесу може стати сучасна спецтехніка, серед якої особливою популярністю користуються вилочні навантажувачі.

Види автонавантажувачів

Навантажувач — це різновид складського наземного транспорту, доповненого вилами або іншими робочими пристосуваннями для здійснення маніпуляцій із різноманітними вантажами. Такий вид машин істотно спрощує та прискорює виконання основних робочих процесів. Залежно від типу використовуваного двигуна все вилочні навантажувачі можна принципово розділити на наступні види:

  1. Дизельні. Це досить популярні види машин, які використовують переважно на відкритому просторі. Робота такого навантажувача забезпечується за рахунок двигуна внутрішнього згоряння, працюючого на дизельному паливі. Вартість солярки набагато нижче, ніж бензину, що робить експлуатацію подібних машин вельми вигідною в економічному плані. Однак такі машини в процесі експлуатації досить сильно шумлять, вібрують і виділяють у повітря забруднені вихлопні гази. Тому перераховані моменти важливо враховувати у процесі вибору.
  2. Бензинові. Це аналог попереднього варіанту. Тільки на відміну від дизельних машин такі навантажувачі працюють на бензині. Переваги та недоліки даних моделей спецтехніки ідентичні з дизельними аналогами, але шум, вібрація та забрудненість вихлопів менші.
  3. Електричні. Такі машини працюють завдяки акумулятору. Вони не виділяють вихлопних газів, не шумлять в процесі роботи, тому можуть сміливо використовуватися всередині закритих приміщень. Однак є й один мінус — електронавантажувачі вимагають регулярної зарядки акумуляторної батареї. Але останні моделі машин даного типу мають потужний об’єм акумуляторної батареї, тому можуть повноцінно функціонувати досить довгий час.
  4. Газові. Прекрасна альтернатива дизельним і бензиновим моделям. Використовуваний газ виділяє менше продуктів згорання і дозволяє скоротити експлуатаційні витрати.
  5. Газобензинові. Це компактні, малошумні й економічні у використанні автонавантажувачі, котрі можуть працювати як на бензині, так і на природному газі. Вибір навантажувача слід здійснювати, взявши до уваги особливості плануємих підйомно-транспортних робіт, а також власні фінансові можливості.

Купити б/в навантажувач або новий?

Нові автонавантажувачі, безумовно, є кращим варіантом. Однак бажаючим заощадити на придбанні спецтехніки можна сміливо вибирати вживані машини. За умови покупки техніки у перевіреного продавця якість, надійність та експлуатаційні характеристики б/в навантажувачів практично ні в чому не поступляться новим аналогам.

 

Недорого купити вилочні навантажувачі б/в відомих світових брендів у відмінному стані можна у київській компанії «Денал Груп». Щоб оформити замовлення або отримати відповіді на будь-які питання, що цікавлять, зв’яжіться з представником організації по телефону або заповніть форму зворотного зв’язку на сайті https://denal.com.ua

Комментарии