Націоналісти представили першу п’ятірку виборчого списку

Об’єднані сили націоналістів представили першу п’ятірку людей, які будуть висувати свою кандидатуру на вибори до Верховної Ради.


Перший номером є лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок, який на прес-конференції представив інших представників списку.

«Я вважаю, що той список, який ми ухвалили на з’їзді, є найкращим списком достойних людей, патріотів, які повинні бути в українському парламенті. Сьогодні ми вам представляємо першу п’ятірку, але можу сказати, що увесь список — це є відображення цієї п’ятірки», — сказав Тягнибок.

Другим номером у списку є лідер «Національного корпусу» Андрій Білецький, третій — командир Української добровольчої армії Дмитро Ярош, четвертий — голова «Правого сектору» Андрій Тарасенко, п’ятий — віце-спікер Верховної Ради України VII скликання, голова секретаріату ВО «Свобода» Руслан Кошулинський.

За словами Тягнибока, шостим номером є народний артист України Богдан Бенюк, усіх інших ВО «Свобода» обіцяє назвати найближчим часом.

Як повідомлялося, ВО “Свобода”, Національний Корпус, Правий Сектор, Українська Добровольча Армія, ОУН та Конгрес Українських Націоналістів йдуть на вибори до Верховної Ради спільним списком.

Комментарии